Nowa strona na 40-to lecie

Jak ten czas szybko leci… Nie tak dawno była impreza z okazji trzydziestych piątych urodzin drużyny a tu już czterdziestka :) Nowy rozdział w życiu drużyny postanowiłem uczcić nową stroną internetową. A jak robić nową stronę, to najlepiej ze starym kumplem czyli Przemkiem, który był jednym z współtwórców starej strony. Mam nadzieję, że nówka wam się spodoba :)

Jesteśmy w naszym hufcu jedną z najstarszych drużyn. Ten wiek, to także obowiązek dawania przykładu. Cieszę się, że nie tylko trwamy ale, że staramy się aktywnie działać. Ciągle mamy sukcesy na Ogólnopolskim Harcerskim Górskim Rajdzie „Granica”, wygrywamy w Harcerskiej Grze Historycznej, jeździmy na obozy, pomagamy w organizacji imprezy naszego hufca.  O tych naszych dokonaniach piszemy właśnie na stronie drużyny, na hufcowych forum oraz na naszym profilu na fb.

To ważne, żeby nas było widać, choć tego co robimy, nie robimy na pokaz. Dzięki temu co zamieszczamy, członkowie drużyny mogą zobaczyć siebie w akcji, rodzice wiedzą czym się zajmujemy i co konkretnego robimy a nasze „chrupki” mają szansę się wzruszyć :)

Przy okazji zbliżających się urodzin nie da się nie myśleć o przyszłości. Nam wszystkim życzę żebyśmy działali nie krócej jak do tej pory:) Trzymajmy za naszą przyszłość kciuki :)


1 Komentarz

  1. Zapraszam do komentowania news’ów. Trzeba się tylko zalogować wcześniej :)


Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować.


Facebook

Witamy

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

Przyłącz się

Zostaniesz pełnoprawnym użytkownikiem po akceptacji administratora. Zapraszamy.